Hizmetlerimiz
Peyzaj Mimarlığı

Doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematikbir yapı içinde inceleyen bir meslek disiplinidir. Dünyada yaklaşık bir yüzyıldan daha uzun süredir Peyzaj Mimarları çevreyi şekillendirmektedir. Parklar, bahçeler, turizm ve dinlenme alanları, üniversite kampüsleri, yerleşim alanları, ticari merkezler ve kamu yapıları başlıca çalışma alanlarıdır. Peyzaj Mimarlığı çevre tasarımında ve korunmasında önemli rol oynar.

Kentleri doğanın bir parçası olarak düşünüp, modern yaklaşımlar ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeniden planlamakta ve insanları kullanımına sunmaktadır.

Danışmanlık
Yıldırımlar Yapı olarak uygulama, satış sonrası destek ve hizmetleri oldukça önemsiyoruz. Amacımız yıllarca beraber ilkesini sürdürebilmektir.

Hayallerizdeki Bahçe
Arzu ettiginiz bahçelere sahip olmanız için süs bitkilerinden, dolamit taşına kadar geniş bir ürün yelpazesini kullanan Yıldırımlar Yapı bahçenin drenaj sistemi, otomatik sulama sistemi, aydınlatma sistemi, sert zemin ve doğal selalere kadar bir çok konuyu tasarlayıp uygulamaktadır.

Hizmetlerimiz...
- Sert zemin tasarımı, projelendirme ve uygulaması
- Bitkilendirme tasarımı ve uygulaması
- Tam otomatik sulama sistemleri projelendirme ve uygulaması
- Drenaj sistemi projelendirmesi ve uygulaması
- Doğal ve yapay gölet ve şelalelerin projelendirilmesi ve uygulaması
- Periyodik bahçe bakımı ve danışmanlığı
Projelendirmelerimiz dijital ortamda plan düzeyinde ya da üç boyutlu ortamda yapılmaktadır.


 
 
     
 
 
Tüm hakları saklıdır © 2013 Yıldırımlar Yapı Tesisat Doğalgaz Isı Sulama Sistemleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.